Medyum Yorumları

Yurt Dışı Medyum Yorumları web sayfasına hoşgeldiniz! Avrupa ve Amerika‘da yaşayan gurbetçiler tarafından açılan sitemiz gerçek ve güvenilir medyumlar hakkında tarafsız bilgiler ve yorumlar sunuyor.

en güvenilir medyum yorumları
yurt dışı medyum yorumları
Bu sitedeki medyum yorumları sayesinde medyumları daha yakından tanıyacaksınız. Medyum ya da hocaların vermiş olduğu hizmetler hakkında detaylı bilgi alacaksınız. Ayrıca medyum ve/veya hocalara bağımsız kullanıcılar tarafından sağlanan bilgilerle hemen ulaşma imkanı sağlayabilirsiniz.

En iyi medyum yorumları www.yurtdisimedyum.com

İnsanlar yaşamları boyunca sayısız sorunla başa çıkmak zorundadır. Çoğu zaman bu sorunlara çare bulmakta ise oldukça zorlanırlar. Kişinin sevdikleriyle yaşadıkları problemler, eşinden ayrılmak, eşinden boşanmak, giden eşi geri döndürmek, iş hayatındaki sorunlar ya da sevdiği kişiye kavuşamama gibi durumlar söz konusudur. Bunun için gerçek ile rahmani taraf arasında bağlantısı olan ve bunu gönülden gerçekleştiren medyumlardan destek alınması gerekir.

Özellikle gurbette vatan hasreti çekenler, gurbette yalnızlık çekenler, gurbette eşinden ayrılanlar yurt dışı medyum fırsatı da değerlendirebilmektedir. En çok da Almanya bu konuda büyük bir öneme sahiptir. Çok fazla Türk’ün yaşadığı Almanya için yurt dışına büyü yapan medyum ile birlikte tüm sorunlara çare üretilmektedir. Her biri farklı dualar ve değişik yöntemler ele alınarak hazırlanır. Önemli olan bu konuda uzman ve tecrübe sahibi medyumlardan yardım almaktır.

Anahtar Kelimeler:

medyum, ask buyusu, aşk büyüsü, baglama buyusu, bağlama büyüsü, muska, yapılan büyüyü bozmak, büyü bozma, kendine bağlamak için, aşık etme büyüsü, erkeği kendine bağlamak için, yapılan büyüyü bozma, büyü bozan hoca, büyü yapan hoca, havas ilmi, aşık etme büyüsü, geri döndürme büyüsü, kısmet açma, cinci hoca, en iyi hocalar medyumlar, gerçek medyum, dil bağlama duası, muska çeşitleri, ünlü medyumlar, vefk, birini kendine bağlamanın yolları, erkeğini kendine bağlamanın yolları, sevgiliyi geri getirme, kısmet açma duası, cinci hocalar istanbul, birini kendine bağlamak, erkeği kendine bağlamak, erkeği kendine bağlamak için ne yapmalı, ucretsiz yildizname baktırma, ücretsiz yıldızname baktırma, cin çıkarma hocaları, aşk muskası, muska yazan, almanya büyücü, almanya medyum, fransa medyum, avrupa medyum, hollanda medyum, yurt disi medyum, bursada hoca, büyücü iletişim, büyücü iletişim, cinlerden korunma muskası, çok iyi hoca, cok iyi hoca, eşimi geri döndürme duası, esimi geri dondurme duasi, sevgiliyi bağlama büyüsü, evlilik büyüsü, evlenme büyüsü, gideni geri getirme büyüsü, bağlanma büyüsü belirtileri, aşk bitirme büyüsü, evlilik ayırma büyüsü

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
557 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
KEZIBAN ERCAN
KEZIBAN ERCAN
2 yıl önce

SELAMUNALEYKUM kardeşlerim benim eski eşim 12 senedir arabistanda libyada dubaide bilimun arap ülkelerinde çalışıyor ben gaziantepte yaşıyorum buraların tadı kaçmaya başladı bikaçsenedir bizimkimne dedim beni de götür artık çocuklar büyüdü zaten ALLAH her isteyene bağışlasın iki tane çocuğum var ikiside prlanta gibi biri otdü bitirdi öteki tıp ben de dedim eşime benide götür yanında evimiz dursun ben artık yaşımı aldım hayattan keyif almak istirym burda hertaraf süriyelisi afedersiniz afganı bilmemne sokağa çıkamaz olduk artık kiliste annem yaşıyor kadın illalak etmiş hergün savaş yok ışidi yok elnusrası neyse kocama dedim oda son ikisenedir bahreynde internetten baktım orda bi sıkıntı yok çokta mürevveh biyer kocamda zaten gökdelen inşaatına falan gidiyordu ustabaşı kendisi ama benigötürmek istemedi zaten son bikaç senedir şüpeli hareketleri vardı şu vatsap çıktığından beri görüntülü aramayla bizim çocuklarla ben hergün konuşıuyırom ama kocam yurtdışı olunca çalışmaz o deyip hiç görüntülü beni aramıuyordu geçen sene kızkardeşim fransada akrabamız var onların yanına gitti düğüne beni canlı naklken aradılar ben şoke oldum dedim eşime e hani nasıl çlaışmıyodu bak mırınkırın etti bana ben bi afedersiniz kıllandım. araştır taraştır bana medyum Emrullah Abla samimi geldi telini de vereyim 5426144193 bana dedi oda şaşırdı allah allah dedi dur bi bakım yapalım bidene görelim benimkinin başkayerde karısı çocuğu bile varmış iki evliymiş ondan beni götürmüyomuş geri dönderiyimmi dedi bana dedim yok ablam kalsın istemez ben kimsenin yuvasını yıkamam kucağındabebesiyle bizim adamda suç neyse işte kocama hüddam yaptırdık benim bunca senelik emeklerimi evimi yuvamı yıktı oda rahat oturamasın dedik bizim adamın üstüne işte demir boru düş. bizim çocuklar söyledi banada ben adamı boşadım görüşmüyodum karısı bunu boşamış yarım adamsın sen demiş bizimki yatalak kalmış türkiyeye dönmeye çalışıyormuş şimdi eeee herkes ben gibi salak değil tabi böyle ortada kalırsın dedim üç haftadır her gün beni arıyor biz geri döndürme yapmamamıza rağmen adam felik felik bana geri dönmeye çalışıyr bütün paraları başka kadınlara ev açmaya harcayan adam hemde yaaa ALLAH seni bu hallere düşürür işte beter ol NAMUSZUS AHMET USTA. neyse arkadaşlar hanımlar lafı çok dolandırdım ama ciğerim soğudu siz siz olun Emrullah ablamı bi arayın o olmasa beni daha kaç sene ayakta uyuturdu bu adam kimbilir.

nuranbayram
nuranbayram
2 yıl önce

herkese meraba arkadaşlar ALLAH rabbim hepinizin yarasına derman olsun inşALLAH. ben 14 senedir canadada yaşıoyorum çok şükür düzenimizi kuralı çok oldu çocuklarım burda ünüversteye bile başladılar. nolursa olsun insanın kendi vatanı gibi olmuyor ama canada da güzel bi yer ALLAH razı olsun Trudeauda iyi ERDOĞANla kıyas kabul etmeyecek olsa bile burdaki neonazilere izin vermiyr devlet koruyor bizi. anlıycağnız huzurumuz yerindeydi taki küçük kızımda lupus diye bi hastalık başgösterinceye kadar nereye gittiysek çare bulamadık kızımın ellerinde kocakoca yaralar çıkmaya basşladı kız depreasyonda snelerdir burdayım çinliler hariç hiçbir göçmen immigrant öyle iyi okullara giremezken benim kızım Queenste okuyro çok çalışkan ghayat dolu bi kızdı nolursunuz bu konularda görüşebşileceğim bi hoca önerin Türkiyeye gelmeye razıyım ben bi göstermek istiyorum burda doktorlar iyi ama çare bulamadık meçbur ALLAHAsığınıyorum.

serife guloglu
serife guloglu
2 yıl önce

Selamlar ben almanyadan serife guloglu. vefk islemleri hakkinbda bilgi almak istiyorum mumkunmu acaba bizim dinimizce buyu cok gunah derler hocalarimiz ama bu buyuye girmiyr dendi ne dersiniz????

ferruh
ferruh
2 yıl önce

isvicre zurichten yaziyorum buralarda gorusebileceyim birmedyum hoca varmı saygilar…..

rexigor
rexigor
2 yıl önce

selamlar ben abdden yazıyorum bir vakfın bursuyla burda okumaya geldim üç yıl önce şimdi bazı maddi sıkıntılar nedeniyle bursum tehlikede bir yandan çalışıp bir yandan okumaya gayret ediyorum bir abi yada abla tavsiyesine arayıp hal hatır soracak birine ihtiyacım var geldiğimden beri buraya adepte olamıyorum ama geride dönemiyorum çünkü kazandıklarımın bir kısmıylada ailem geçiniyor türkiyede ulaşabileceğim görüşebileceğim birileri varmıdır haftalık 100 dolar bütçem var yeterli olurmu?

avusturyadan selamlarımla
avusturyadan selamlarımla
2 yıl önce

ALLAHIN SELAMI HEPİNİZİN ÜSTÜNE OLSUN BENİM DİLEKLERİM OLDU SİZLERİNKİDE KABUL OLSUN İNŞEALLAH

Sevda Talat
Sevda Talat
2 yıl önce

Ben Toronto Kanada’da yaşıyorum. Yaklaşık 10 ay önce sayın Medyum Emrullah Hanım ile gerçekleştirdiğimiz geri döndürme işlemi 11 Ocak tarihinde sonuç vermiştir. Son derece güvenilir biridir. Eski toprak dediğimiz kişilerden… Yalnız kendisinden çok çirkin şeyler duydum son zamanlarda. İşlem yaptırıp kendisini engelleyenler, kendisine sapıkça yazılar yazanlar, ücretsiz işlemler bakımlar yaptıranlar… 70 yaşına merdiven dayamış geçimini buradan kazanan birine böyle davranmak? Sonra da Allah’tan dileklerinizin gerçekleşmesini beklemek? Bu kadar mı düştünüz? Bu kişiler lütfen bu hanımefendiye yazmasın… Her iyi şey gibi kendisini de kaybetmeden iletişime geçmenizi tavsiye eder, manevi annemizin başarılarının devamını dilerim. Sadece WhatsApp kullanmaktadır: +905426144193

Meliha
Meliha
2 yıl önce

Belki biraz uzun olacak ama hikayemi anlatmak istiyorum. 2018 yılından beri musallatlarla ilgili ciddi problemler yaşıyorum. Önceleri sadece tuhaf sesler duyuyordum, sonra özellikle rüyalarımda tanımadığım varlıklarla iletişime geçer oldum. Psikiyatriste gözüktüm, ama burada isviçrede bu hizmetler çok pahalı. Bana bir ilaç yazdı ve kullanmamı istedi. Kullandığım ilaç beni o kadar sersem etti ki eşimle ve çocuklarımla ilgilenemez hale geldim. bu gerçekten nasıl bir eziyettir böyle Allah’ım beni neden böyle cezalandırdı bilmiyorum ama bildiğiniz ölmek istiyorum. Maddi olarak durumum iyi fakat daha fazla ilaç kullanmak ve ilaca para harcamak istemiyorum. İstediğim şey rahmani biri tarafından bu musallatlara karşı koruma yaptırmak. 2 senedir bu olay giderek beni o kadar rahatsız etmeye başladı ki artık soluğu bu sitede aldım. Buradaki yorumlardan okuduğum kadarıyla Medyum Emrullah Abla birçok kişiye yardımcı olmuş. Ablacığım bana da yardım et ne istersen ben seni maddi açıdan asla üzmem.

Cahide
Cahide
2 yıl önce
Reply to  Meliha

Merhabalar yorumunuza gerçekten çok içlendim ve üzüldüm. Burada birçok yorumda Emrullah Hanım’ın numarası mevcut lütfen çekinmeden kendisiyle görüşün, bana çok faydası dokunuyor ben her aybaşında kendisine bakım yaptırırım. Uyarıları sayesinde başıma gelecek birçok tehlikeden korundum. Asıl yıldızım sayesinde hayatımın hiçbir vakti olmadığı kadar yükseldi. Ben de sizin gibi gurbetçiyim. Köln’den selamlar. Ben Ablamızın numarasını yine de yazmak isterim. Müsaitliği varsa mutlaka size yardımcı olacaktır. Medyum Emrullah Abla WhatsApp +905426144193

Elif/Kreuzberg
Elif/Kreuzberg
2 yıl önce

Yeğenim ile eşi arasında şiddetli geçimsizlik vardı. Ne yapsak ne etsek diye denemediğimiz yol kalmadı… rahmani bir çözüm ararken çareyi medyum emrullah ablanın bakımlarında bulduk. Ben hayatında böyle iyi bakım yapan kimseyi tanımadım… Kendisine wahtsapp tan ulaştım. 0.542.614.41.93 Tahmin ettiğimiz üzere abimin üzerindeki varlıklar evliliği ortadan kaldırmak için rahmani işlemler yapıyormuş medyum Emrullah abla verdiği dualar sayesinde ve koruma işlemiyle ilişkilerinde gözle görülür bir düzelme var. Hem teşekkür hemde tavsiye ederim. Emrullah Ablam bu işlerin ötesinde de harika bir insan.

PINAR ERKETECİ
PINAR ERKETECİ
2 yıl önce

ÖZELİMDİR ANLATMAK İSTEMİYORUM. AMA ÖZETLE ŞUNU YAZACAĞIM AZ ÖZ: 14 SENELİK EVLİLİĞİMİ MEDYUM EMRULLAH ABLANIN ÇİNGENE BÜYÜSÜ KURTARDI. ALLAH BİNLERCE KEZ RAZI OLSUN CAN ABLAM. TUTTUĞUN ALTIN OLSUN. ELİME GEÇEN İLK FIRSATTA SANA BEN DE İYİLİK YAPACAĞIM. SENİN YAPTIĞIN KARŞISINDA DEVEDE DİKEN KALIR AMA UMARIM KABUL EDERSİN. GÜZEL ABLAMIZIN NOSU TEL: 0-542-614-41-93

şebnem
şebnem
2 yıl önce

geçtiğimiz hafta yaptığım ev temizliğinde hem çcouklarımın hemde kendi yastıklarımda sakıza sarılmış dualar buldum. İçlerinen kuru sabun ve arapça dualar çıktı. Bir dost tavsyiyesi üzerine Memduh hocayı telaşla aradım kendisi beni çok iyi sakinleştirdi ve durumu kontrol altına aldı. Yapan kişi hakkında yorumu da tam isabet oldu dostumu düşmanımı tanıdım. RABBİMİZ senden razı olsun Memduh hoca

Murat
Murat
2 yıl önce

Amerikada yaşayan bir türküm iş için buraya geldim sonra da evlenip burada kaldım. Vatanımı çok özlüyorum… eskisi kadar sık gidip gelemiyorum eşimin işleri son zamanlarda aniden düşüşe geçti. Altına girdiğimiz borçların hiçbirini ödeyemez haldeyiz şu anda. Emrullah Ablaya Ağustos ayında +905426144193 numarasından whatsapptan yazdım. sagolsun hemen yanıt vermişti.. kendisiyle yıldız yükseltme işlemine başladık…. Benim ricam üzerine her aybaşında işlemlerimizi yeniledik. Ben de iyi düşünmüşüm ablam da iyi yapmış ki 4 kişilik bir aileyim 4müzünde rızkı arttı. 4 ay sonra bugün diyebilirim ki kendisi bana ne dediyse nasıl dediyse hepsi gerçekleşti. Hep onun sözünü çok iyi dinledim… hem de onun okumaları ve işlemleri bana ve aileme çok iyi geldi. Bugün onun sayesinde ev almaya dahi niyetleniyorum. Ablam Allah senden razı olsun sen bir meleksin.

Gelincik
Gelincik
2 yıl önce

Asurlu Hocanın bakımlarından bakımlarından inanılmaz etkilendim. Daha önce birçok medyumdan bakım yaptırdım ama onun bakımından sonra dedikleri birbir çıkınca hem biraz korktum hem de etkisinden hala çıkmadım. Geçtişğimiz hafta kendisiyle nazar büyüsüne başladık benim üzerimde çok nazar vardır, kendisi de gördü zaten…. Neyse ben işlemin neticesini buraya yazıcam. Hocamızı herkese tavsiye ederim.

nys89
nys89
2 yıl önce

selamlar. ben kanada’dan yazıyorum. pakistanlı bir komşum var kendisiyle bazı meselelerimiz oldu. annesi bana kendi dillerinde sinirle bazı sözler söyleyip tükürdü. ertesi günü hasta oldum. üzerimde büyü olduğundan şüpheleniyorum çünkü paspasımın altından üzerine bazı şekiller çizilmiş bir kumaş parçası çıktı. ne yapmalıyım? danışabileceğim bir medyum önerebilirmisiniz?

yıldız yükseltme
yıldız yükseltme
2 yıl önce

arkadaşlar hepinize selamlar. yıldız yükseltme işlemleriyle ilgili bilgi alabileceğim güvenilir bir medyum arıyorum.

herkese iyi forumlar dilerim. isveçten sevgiler.

tp91
tp91
2 yıl önce

çin ve uzak doğu büyüleriyle ilgili bilgi alacağım birini arıyorum.

tayvanda yaşıyorum. burada az türk var ve internetten bir arkadaşımın önerisiyle buraya yazdım. lütfen yardımcı olun üzerimde büyü olduğunu düşünüyorum.

tayvandan selamlar.

binnur
binnur
2 yıl önce

tuz nasıl çatlatılır bilen varmı

SABIRRR
SABIRRR
2 yıl önce

ALLAHIM SEN HERKESE SABIR İHSAN EYLE YARABBİ

timonma29
timonma29
2 yıl önce

merhaba.

ben 12 yıldır türkiyede yaşayan bir almanım.

eşim türkiyeli. bende uzun yıllardır öğretmenlik yapıyorum. artık kendimi türk gibi görüyorum. bu ülkede yaşamaktan çok memnumum.

ancak eşimin ailesiyle aramızda bazı sorunlar oluyor.

evimizden bazı ilginç maddeler çıktı.

ne olduklarıyla ilgili bir Google search sonucunda büyü olabilecekleriyle karşılaştım.

bu konularda bilgim yok. beni aydınlatabilecek bir medyumla çalışmak istiyorum.

iyi dileklerimle,

Timon

vefk nedir?
vefk nedir?
2 yıl önce

vefk nedir?

edwor
edwor
2 yıl önce

merhabalar benim erkek arkadaşım üniversite okumak için almanyaya yerleşti. kendisiyle bazı sorunlarımız var. kimse alınıp gocunmasın ama büyüye ben inanmıyorum. astrolojik destek alacağım uzman bir medyumla çalışmak istiyorum. maddi engellerim yok. herkese iyi günler.

NY
NY
2 yıl önce

selamlar,

tayin nedeniyle iki yıldır antakyada yaşıyorum. buraları bilen bilir nusayriler çok içe kapalı insanlardır. öğrencilerimden birinin bir taciz kurbanı olduğunu düşünüyorum malesef. kendisine yardımcı olmak istiyorum ama kimsenin ağzını bıçak açmıyor. buraları bilen ve mümkünse nusayri olan bir hoca ile bu konuyu araştırmak istiyorum. maddi durumum ne yazıkki pek iyi değil. ama işin içinde bir çocuk var herkesin anlayışına sığınıyorum.

iyi dileklerimle

detoxxxxx
detoxxxxx
2 yıl önce

LGBT dostu bir medyum arıyorum lütfen yardımcı olun

medyum nerimandan uzak durun
medyum nerimandan uzak durun
2 yıl önce

medyum nerimandan koruma büyüsü yaptırdım güya başıma gelmeyen kalmadı güvenmeyin kendisiyle çalışmayın arkadaşlar selam ve dua ile

Ilford
Ilford
2 yıl önce

UK’deki müslüman kardeşlerim için: 38 Albert Rd. Ilford IG1 1HG East London.

ŞEFAAT YA RESULULLAH

skaugsb92
skaugsb92
2 yıl önce

6000EUR ödemem sahte parayla yapıldı arabayı sattığım adamın izine bulamadık bu konuda bana yardımcı olabilecek medyum tanıdığı olan yazabilirmi tşk

zelish_
zelish_
2 yıl önce

arkadaslar ayrikdiktan sonra sevgilimizi pisman etme buyusu varmi mesela acibiber buyusu die bisey varmis yaptirtan oldumu nasil sonuc aldinizmi

boazici
boazici
2 yıl önce

slmlr biri var ama benden cok yukarlarda….nasil ele edecemi sasirdim baglamaysabaglama tamam yaptiriciam ama tutmasza ya???

doqan
doqan
2 yıl önce

aleykümselam ben danimarkan doğan bakım için kimi önerirsiniz ben erdinç hocaya bi baktırdım ama pek bişey tutturamadı ya bakım işleri biraz boş ayak bence nediyonuz

dileks
dileks
2 yıl önce

Merabalar arkadaşlar başımdan geçen bi olayı sizlere anlatmak istiyorum bundan yaklaşık iki sene önce emrulah ablayla çalışmaya başladık geri döndürme için ben biraz ihmal ettim kendisini bana verdigi okumalarıda yapmadım aksattım hep biraz alkol sorunum var yurtdışında yaşıyorum ben buralarda türkiye gibi pahalı değil hehehe neyse işte sonradedim abla niye olmuyoniye olmuyo sabır edicez kızım allahın taktiri dedi hep neyse sonra öğrendimki benim eski kocam şimdi aids kapmış sürekli işmiş deyip ukranyaya gidip geliyodu meğersem eskortlarlan ezmiş paraları azıcık üstüne gidince boşayıverdi beni kalakaldım sonra işte emrulah ablayla konuşmaya başladık ama zaten oda dediydi bana bu adam hayırsız kızım sen iyi olmuş aslında bence dediydi ama ben dinlemedim inat ettim biraz inatçıyım boğa burcuyum neyse aradan tabi iki sene geçtiben kocamı falanda unuttum ama şimdi biriyle görüşmeye başladık kahfe yaptım ben bu yeni adama fal kapattırdım zorla 😀 ama falda inanırmısınız emrullah yazdı falda kocaman uzun isim bakın harf marf diil ablam bana yeni kısmet bağladın ya hahahaha

jmn
jmn
2 yıl önce

herkese selamlar ben bağlama büyüsü yaptırıcam ama yaptıracağım kişi yurtdışında yani uzakta yaşıyor bide beni tanımıyo bi sorun olurmu bide korede bu kişi yani müslüman değil ama ben müslümanda olsun istiyorum dinimede bağlanırmı acaba bu büyüyle birlikte bazı okumaları bende yapabilirim arapçam var teşekkürler…

sascha
sascha
2 yıl önce

litvanyadan bi sevgili yaptım bakım yaptırıcam kendisine ama hiristiyan o hiristiyan hocamı bulmam gerekir

ayferkr
ayferkr
2 yıl önce

selamlar bi sorum olcak benim eşimle bazı sorunlarım var başkalarının yanındabişey yokmuş gibi gülüyo eğleniyo ama evde ikimiz tekken suratıma bakmıyo telefonunu falan kurcaladım biriyle görüştüğü yok ama benimle birlikte bile yatmıyo yemek yapıyorum kek poça yapıyorum oturup benimle yemiyo bile nederdin var diyorum sen ne anlarsın diyo başka odaya geçiyo biz çok severek evlendik daha düğün mobilya borcumuz yeni bitti bence soğutma falan yapıldı bize……

everest
everest
2 yıl önce

medyum azize medyum yusuf ve medyum habibe ye üç farklı işlem için gittim hepsinde isteğim aynıydı azizeye 2500 yusufa 4000 habibeye 5500 tl ödeme yaptım sonuçlarda hiçbir değişiklik yok desemki geri tepti öyle bir durumda yok herşey olduğu gibi aynı ne anladık biz bu işten..

erdal
erdal
2 yıl önce

gürcü medyum giorgiye Tarot açtırdım ben hayatımda bu kadar atmak görmedim arkadaş bide parayı önden alıyor üç dakka sürdü zaten bakım dediği şey ondada benimle hiç alakası olmayan şeyler söyledi aq dolandırıcısı

mell10
mell10
2 yıl önce

arkadaslar özellikle yurtdisindan yazan arkadaslari uyariyorum bazi medyumlar isim vermek istemiyorum burda kargo cikaricam deyip takip nosu bile atmiyor sonra bekleki gelsin o kargo bir tane vefa yazdiracak bile olsaniz yazilan seyin fotorafini isteyin ve kargo takip nosu oldugundan emin olun derim ben

eraltan
eraltan
2 yıl önce

artık saçlarım beyazladı düşünmekten nekadar medyuma gittiysem hepsi blokladı parayı alıp yokoluyolar internetten iyibakın nolursunuz ha bazılarıda mesela hakikaten bu işin hakkını veren hocaları sırf karaçalmak için saçmasapan şeylerle suçluyr onada çok karşıyım yaşını başını almış insanlar bi falsoları olsa onkez içeri atılmışlardı allah aşkına herkez akıllı haraket etsin piyasa çoçuk çoluk kaynıyr mutlaka arayın medyum hocaları sesinden anlarsınız oç olduğu belli olanlar zaten afadersinz itle konuşur gibi konuşyr

farsi
farsi
2 yıl önce

iranlı medyum Araf’a toplam 2000 dolar para kaptırdım milleti tokatlayıp tokatlayıp tüydü yurtdışına diyolar duyan haber alan yeni telefonu olan varsa yazsın bi şekilde ben izini bulacam.

nilay88
nilay88
2 yıl önce

geçenlerde emrullah ablaya bi fal baktırdım aman yarappi böyle bişey olamaz benim kendime itiraf edemediğim şeyleri takır takır dizdi ablam. Emrullah ablacım buralara bakıyorsan diyim sana senin dediklerini başkası dese valla saçına yapışırdım ama sen öyle tatlı usul usul söyledinki dedim kendi kendime kadın haklı valla =DD

papardelle
papardelle
2 yıl önce

arkadaslar geri dondurme icin buyu yaptirmis olanlar bu geridondurme.com daki buyuşerden yaptiraniniz varmi baya bisey saymislar biraz kafam karismadi desem yalan olmaz hepsi birbirinden beter buyulerin sadece vefkle dondurmeye calissak daha masum olmazmi yanlismi dusunuyorum

redd
redd
2 yıl önce

allahima binsukur buyuluk islemlik bi durumum yokta acaba emrullah abla bakiyormu diye sormak istedim baktirmis olaniniz varmi acaba kactan bakiyor??

2213
2213
2 yıl önce

herkese merhabalar anonim olmanın rahatlığıyla biraz özel durumlardan bahsetmek istiyorum umarım kimseyi gücendirmem. Ben üniversiteden yeni mezun olup çalışma hayatına atılmış bir genç kadınım. istanbulda tek başıma yaşıyorum. yaklaşık 6 ay önce erkek arkadaşım yanıma taşındı. daha öncesinde 8 aylık bir beraberliğimiz vardı ve onun ev arkadaşı askere gittiği için evlerini kapatmak durumundalardı, doğal olarak yanımda kalabileceğini söyledim. üzerinde pek de düşünmedim açıkçası çünkü bizim ailemizde bu tür konular pek de mesele edilmez, tabii göze sokulmadığı sürece. her neyse, erkek arkadaşım yanıma taşındıktan bir süre sonra bana ilginç gelen bazı huyları ortaya çıkmaya başladı. Nemfomanyak denebilecek kadar seks bağımlısı bir adamla aynı evde kısılıp kalmıştım. tabii ki daha önce de birlikte olmuştuk ama o zamanlar gayet ortalama denebilecek bir cinsel birlikteliğimiz vardı. Önce durumu şakaya vurdum ama sonra iş çığrından çıktı. Erkek arkadaşım yatakta beni dövmeye kalkınca kendisini o gece hiç düşünmeden evden kovdum. Şu anda nerdedir ne yapar izini de bilmiyorum açıkçası zaten bazı psikolojik nedenlerle yanıma taşınmadan bir süre önce işten de ayrılmıştı. asıl meseleye geçmek istiyorum, o zamanki erkek arkadaşım benim bilgim ve iznim olmadan bazı birlikteliklerimizi gizli kamera kaydına almış. babamın mesleğinden dolayı polise gidemiyorum, biraz göz önünde sayılabilecek insanlarız o nedenle basına sızdırılacağından eminim. özel dedektif tutmayı bile düşündüm ama kendim de spiritüel bir insan olduğum için öncelikle uzman bir medyuma danışmayı uygun gördüm. isteğim, mesajımı okuyan bir medyumun yorumun altına yazarak bana ulaşması.

Teşekkürler.

anonim
anonim
2 yıl önce

selamlar. Eski erkek arkadaşımla ilgili bir bakım yaptırmak istiyorum kendisinin yakınlarda bana ulaşma çabaları oldu ve sonuçsuz kaldıkça başıma bazı felaketler geldi, kedimin hastalanmasından tutun sınavı kaçırmaya hatta nerdeyse otobüsün altında kalmaya kadar. kendisinin annesinin büyücülük medyumluk gibi işlerle ilgilendiğini biliyorum ve biraz korkuyorum açıkçası.

cadilac
cadilac
2 yıl önce

hollanda dan yazan kardesler hangi medyum hocayi onerirsiniz??

HANIFE
HANIFE
2 yıl önce

MISAFIRLIYE GITTIYIM EVDE GECE TUALETE KALKTIM YASTIMIN ALTINDA ARABCA BI KAATA SARILI SAKIZ BULDUM EVSAHIBI SUBHELI BIRISI SAKIZ BUYUSU OLABILIRMI ACABA SAKIZ BUYUSU NASIL BOZULR!!!!!

mum bbüyüsü maduru
mum bbüyüsü maduru
2 yıl önce

Medyum memnun a mum büyüsü yaptırdım yedi aydır hergün mum yakıyorum dedi benden her allahın günü para istiyor ben internetten baktım hiç öyle her gün her gecede yakılmıuyor yani. Mum büyüsü yaptırmış olanınız varsa sorabilirmi geridondurme.com dan baktımda orda günler diyor böyle yedi ay falan dememiş??

p. persson
p. persson
2 yıl önce

merhabalar. üç yıldır yurtdışında yaşıyorum eşim isveçli yanına geldim kaldım. isveçteyim refahı iyi bi ülke keyfim yerinde aslında aileme bile yardım edebiliyorum maddi açıdan buraya da uyum sağladım. büyüdür faldır falan pekte merakım yoktur böyle şeylere. fakat gerçekten çok büyük bunalım geçiriyorum. kabuslarla uyanıyorum her gece ve eve yürürken sürekli takip edildiğimi düşünüyorum burda hava çok geç kararıyor akşamlarım kabus oldu. iş yerinde filistinli bi çocuğu işten çıkardım annesi gelip arapça bişeyler deyip gitti ondan beri hayatım tepetaklak oldu. çeşit çeşit terapilere gittim, içim rahatlasın diye volontär yaptım yaşlılara gidip yardım ettim ama fayda etmedi. kadının bana büyü yaptığını düşünmeye başladım çünkü gece garip gölgeler görüyorum uyku uyuyamıyorum. lütfen yardımcı olun. türkiyede iyi bir üniversitede okudum, hayatımda hiç kahve falı bile baktırmadım para verip ama çaresiz hissediyorum. eşim dinsiz, anlamak istemiyor onunlada sorunlar yaşamaktan korkuyorum. biri bu konularda tecrübeli birini önerebilir mi lütfen?

gonul
gonul
2 yıl önce

slmlr ben avusturyada yasiorum 12 senedirde burdayim ALLAHIMA sukur isim gucum yerinde ama duygusal yonden yuzum hic gulmedi birsuru medyumla konustum son iki senedir hepsinin derdi para olmus bes dakka bakim yapip onda da mal mulk yerindemi diye soruyolar resmen yok cok varlikliymisim islerim iyiymis isi olmayan size vercek parayi nerden bulsun hepsi ayni seyi diyo kimseden memnun kalamadim valla neyse arkadaslr daha once bereket bolluk bilmemne diil de ask icin islem bakim vs yaptırıp memnun kalan varsa bana yazabilirmi medyumunda almanya yada avusturyada yasamasini istiorum yanliz cunku guvencim kalmadi artik allah kitap diip diip baska bisiy yapmiolar bizat gorusmus olan birisi bana medyum onereblirmi yada turkiyede konya cevresindeguvenilr biri varmidir bakim makim yaptirmicam direk islem istiorm artik memnun kalanlar yazsin ltfn……

feride turan
feride turan
2 yıl önce

gecenlerde medyum gulnaza bakim yaptirdim 10 euro iki dk ses atmis vatsaptan adimi bile yalnis soyluyr dolandirici basit kadin ucuz etin yahnisi yaban oluyr

fetih suresi
fetih suresi
2 yıl önce

İnna fetahna leke fetham mübına

2. Li yağfira lekellahü ma tekaddeme min zembike ve ma teahhara ve yütimme nı’metehu aleyke ve yehdiyeke sıratam müstekıyma

3. Ve yensurakellahü nasran azıza

4. Hüvellezı enzeles sekınete fı kulubil mü’minıne li yezdadu imanem mea ımanihim ve lillahi cünudüs semavati vel ard ve kanellahü alımen hakıma

5. Li yüdhılel mü’minıne vel mü’minati cennatin tecrı min tahtihel enharu halidıne fıha ve yükeffira anhüm seyyiatihim ve kane zalike ındellahi fevzen azıyma

6. Ve yüazzibel münafikıyne vel münafikati vel müşrikıne vel müşrikatiz zannıne billahi zannez sev’ aleyhim dairatüs sev’ ve ğadıbellahü aleyhim ve leanehüm ve eadde lehüm cehennem ve saet masıyra

7. Ve lillahi cünudüs semavati vel ard ve kanellahü azızen hakıma

8. İnna erselnake şahidev ve mübeşşirav ve nezıra

9. Li tü’minu billahi ve rasulihi ve tüazziruhu ve tuvekkiruh ve tusebbihuhu bükreten ve ezıyla

10. İnnellezıne yübayiuneke innema yübayiunellah yedüllahi fevka eydıhim fe men nekese fe innema yenküsü ala nefsih ve men evfa bi ma ahede aleyhüllahe fe se yü’tıhi ecran azıyma

11. Se yekulü lekel mühallefune minel a’rabi şeğaletna emvalüna ve ehluna festağfir lena yekulune bi elsinetihim ma leyse fi kulubihim Kul fe mey yemlikü leküm minellahi şey’en in erade biküm darran ev erade biküm nefa bel kanellahü bima ta’melune habıra

12. Bel zanentüm el ley yenkaliber rasulü vel mü’minune ila ehlıhim ebedev ve züyyine zalike fı kulubiküm ve zanentüm zannes sev’ ve küntüm kavmen bura

13. Ve mel lem yü mim billahi ve rasulihı fe inna a’tedna lil kafirıne seıyra

14. Ve lillahi mülküs semavati vel ard yağfiru li mey yeşaü ve yüazzibü mey yeşa’ ve kanellahü ğafurar rahıyma

15. Se yekulül mühallefune izen talaktüm ila meğanime li te’huzuha zeruna nettebı’küm yürıdune ey yübeddilu kelamellah kul len tettebiuna kezaliküm kalellahü min kabl fe se yekulune bel tahsüdunena bel kanu la yefkahune illa kalıla

16. Kul lil muhallefıne minel a’rabi se tüd’avne ila kavmin ülı be’sin şedıdin tükatilunehüm ev yüslimun fe in tütıy’u yü’tikümüllahü ecran hasena ve in tetevellev kema tevelleytüm min kablü yüazzibküm azaben elıma

17. Leyse alel a’ma haracüv ve la alel a’raci haracüv ve la alel meriydı harac ve mey yütıılahe ve rasulehu yüdhılhü cennatin tecrı min tahtihel enhar ve mey yetevelle yüazzibhü azaben elıma

18. Le kad radıyallahü anil mü’minıne iz yübayiuneke tahteş şecerati fe alime ma fı kulubihim fe enzeles sekınete aleyhim ve esabehüm fethan karıba

19. Ve meğanime kesiraten ye’huzuneha ve kânallahü aziyzen hakiyma

20. Ve adekümüllahü meğanime kesiraten te’huzuneha fe accele leküm hazihı ve keffe eydiyen nasi anküm ve li tekune ayetel lil mü’minıne ve yehdiyeküm sıratam müstekıyma

21. Ve uhra lem takdiru aleyha kad ehatallahü biha ve kanellahü ala külli şey’in kadıra

22. Ve lev katelekümüllezıne keferu le vellevül edbara sümme la yecidune veliyyev ve la nesıyra

23. Sünnetellahilletı kad halet min kabl Ve len tecide li sünnetillahi tebdıla

24. Ve hüvellezı keffe eydiyehüm anküm ve eydiyeküm anhüm bi batni mekkete mim ba’di en azferaküm aleyhim ve kanellahü bi ma ta’melune basıyra

25. Hümüllezıne keferu ve sadduküm anil mescidil harami vel hedye ma’kufen ey yeblüğa mehılleh ve lev la ricalüm mü’minune ve nisaüm mü’minatül lem ta’lemuhüm en tetauhüm fe tüsıybeküm minhüm mearratüm bi ğayri ılm li yüdhılellahü fı rahmetihı mey yeşa’ lev tezeyyelu le azzebnellezıne keferu minhüm azaben elıma

26. İz cealellezıne keferu fi kulubihimül hamiyyete hameyyetel cahiliyyeti fe enzelellahü sekınetehu ala rasulihi ve alel mü’minıne ve elzemehüm kelimetet takva ve kanu ehakka biha ve ehleha ve kanellahü bi külli şey’in alıma

27. Le kad sadekallahü rasulehür ru’ya bil hakk le tedhulünnel mescidel harame in şaellahü aminıne muhallikıyne ruuseküm ve mükassıriyne la tehafun fe alime ma lem ta’lemu fe ceale min duni zalike fethan karıba

28. Hüvellezı ersele rasulehu bil hüda ve dınil hakkı li yuzhirahu aled dıni küllih Ve kefa billahi şehıda

29. Muhammedür rasulüllah vellezıne meahu eşiddaü alel küffari ruhamaü beynehüm terahüm rukkean süccedey yebteğune fadlem minellahi ve rıdvana sımahüm fı vücuhihim min eseris sücud zalike meselühüm fit tevrati ve meselühüm fil incıl ke zer’ın ahrace şat’ehu fe azerahu festağleza festeva ala sukıhı yu’cibüz zürraa li yeğıyza bihimül küffar veadellahüllezıne amenu ve amilus salihati minhüm mağfiratev ve ecran azıyma

Ladyyy
Ladyyy
2 yıl önce

erkek medyumlar hakkinda ne dusunuosnz bana biraz kirik gbi gelio hepsi hocalar flnda yani bilemiorm asla isinamadm hicbirsine….

NİHAL KESSER
NİHAL KESSER
2 yıl önce

BENİM MELEK EMRULLAH ABLAM . ALLAH SENDEN BİN KERE RAZI OLSUN OĞLUM ALP SAYENDE BİZİM AYNI ŞEHİRDEKİ AKADEMIE DER BILDENDEN KÜNSTE MÜNCHEN İÇ MİMARLIĞI İHTİSASINI KAZANDI. SÖZ VERMİŞTİM İŞLEM TUTARSA HER YERE SENİ ÖVECEM DİYE. SÖZÜMÜ YERİNE GETİRİYORUM. ALLAH SENDEN BİN KERE RAZI OLSUN ANALARIN ANASI. OKUYANLARA ANLATAYIM HAZİRAN AYINDA YAPTIRDIĞIM İŞLEMİN SONUCUNU ŞİMDİ ALDIM. ABLAMIN YAPTIĞI BAŞARI İŞLEMİ TUTTU. İSTEYEN HERKESE TAVSİYE EDERİM. NUMARASI HER YERDE VAR AMA BEN YİNEDE NOT EDECEM EMRULLAH ABLA WHATSAPP HATTI +905426144193

suna belçika
suna belçika
2 yıl önce

çok geçikmiş bir teşekkürü borç bilirim. sayın medyum emrullah ablam, beni gurbette sanki anne yanındaymışçasına dinledi tam 2 sene. 4 farklı işlem yaptırdım. 2 sinden 7 şer ay içinde sonuç aldım. 2 si ise bir türlü olmak bilmedi. bir yerden sonra zaten umrumda olmadı. ben emrullah annem olmasaydı ne yapardım inanın bilmiyorum. şimdi evliliğimin 6. ayındayım. kısmetimi kendisi açtı. rızkımı da o açtı. az ağlamadım, az üzmedim, az yormadım canım anamı ama onun gibisi hayatta çok az insana nasip olur. annem hakkını helal et. elimden gelen sana çok azıdı. ama sen bir gün dahi bana paranın muhabbetini etmedin. allah sana ve pırlanta gibi ailene bol rızıklar versin. bu piyasdaki bunu en çok hakeden kişi sensin NET! ablamı üzmeyecek ona gözü gibi bakacaklar hazır müsaitliği varken yazın asla pişman olmazsıonız medyum emrullah ablanın telefonu: 0 542 614 41 93

MELDA UYGARLI
MELDA UYGARLI
2 yıl önce

ERKEK ARKADAŞIMA ESKİ SEVGİLİSİ VE AİLESİ TARAFINDAN SON DERECE TEHLİKELİ BİR BAĞLAMA BÜYÜSÜ YAPTIRILMIŞ. YAPAN VE YAPTIRAN KİŞİYİ MEDYUM MEMDUH SAYESİNDE BULDUM. NEYSEKİ ÇOK GEÇ KALMADIĞIM İÇİN SEVGİLİMİ BU KARA BÜYÜDEN BÜYÜ BOZUMU VE YILDIZ YÜKSELTME İŞLEMİYLE KURTARABİLDİM. TOPLAMDA 12BİNE YAKIN HARCAMAM OLDU AMA SONUÇTAN ÇOK MEMNUNUM. ZATEN KUVVETLE HİSSEDİYORUM. BİR İŞLEM TUTUNCA İÇİNİZDE ONUN HİSSİYATI ÇOK KUVVETLİ OLUYOR. YAŞANYANLAR NE DEMEK İSTEDİĞİMİ İYİ BİLİR. EN İYİ KORUMA İŞLEMİ YAPAN HOCAYI ARIYORUM ŞİMDİ BU KONUDA BİR BİLGİSİ OLAN VAR MI?

FALCON
FALCON
2 yıl önce

BURADAKİ YORUMLARA BAKILIRSA EMRULLAH ANA BAYA İYİ HA NE DERSİNİZ? DENEYİMİNİ PAYLAŞACAK BİRİLERİ DAHA BİRAZ DAHA AÇIKLAYABİLİR Mİ BEN ETKİLENDİM.

Duygu Doğuşkan
Duygu Doğuşkan
2 yıl önce

arkadaşlar bugün hakkında yapılan yorumlardan çok etkilendiğim emrullah abla ile görüştüm. samimiyetine çok güvendim… bu kadar saygılı olan başka bir medyum asla karşılaşmadım. son derece ayakları yere basan atıp tutmayan bir hanımefendi olduğu çok belli. konuşması iletişimi son derece üst seviye. son 2 aydır kimseyi kabul etmiyormuş fakat ihtiyaç sebebiyle güvendiği 1 ya 2 kişiyi işlem ve bakım olarak kabul edecekmiş. 1-2 kişiden fazlayı yine kabul etmiyor bilginiz olsun. kendisi her gün her an destek veriyormuş bir kere çalışmaya başladığı kişilere. benim aklıma yattı. paramı denkler denklemez kendisiyle çalışmak istiyorum. kendisiyle çalışıp sonuç alan bir kişi bana yazabilir mi?

İBRAHİM
İBRAHİM
2 yıl önce

MERHABA BENDE CİHANGİR HOCAYA GERİ GETİRME BÜYÜSÜ YAPTIRDIM. 25 GÜN SÜRDÜ İŞLEM TABİ HEMEN SONUÇ ALAMADIM AMA ZAMAN GEÇTİKÇE ETKİSİNİ GÖSTERMEYE BAŞLADI İŞLEM.GÖZLERİME İNANAMADIM HİÇ GERİ GELMİCEĞİNİ DÜŞÜNDÜĞÜM EŞİM GERİ GELDİ HALA ŞOKTAYIM VE ÇOK MUTLUYUM…CİHANGİR HOCAYI HERKESE TAVSİYE ETMEK İSTERİM ÇALIŞMAK İSTEYENLERE GÖNÜL RAHATLIĞIYLA ÇALIŞABİLİRSİNİZ DİYORUM. 0535 634 96 47

Alya
Alya
2 yıl önce

en iyi geri döndürme işlemi nesizce???

cemil haşimler
cemil haşimler
2 yıl önce

herkese selamlar annem adına yazıyorum biraz fazla meraklı kendisi makedonyadaki akrabalarımız üzerinden ordan bir sahtekara kanıp papaz büyüsü yaptırmış yedi sekiz tane bilezik bozdurdu bunun için herkesi bilgilendirmek istiyorum aynen Makedonya üsküpte konuştuğum rahibin dediği şekliyle balkan ülkelerinde papaz büyüsü yapılmıyor arkadaşlar kullanılan latin yani katolik metniymiş türkiyedede kiliselerin geneli balkan ülkeleri gibi istanbula bağlıymış o yüzden ben kilisedenim papaz büyüsü yapıyorum diyen herkese kanmayın. araştırın sorun.

ELBİSTANLI
ELBİSTANLI
2 yıl önce

SELAMIN ALEYKÜM SÜRİYELİLER ARASINDADA HOCALAR ÇIKMAYA BAŞLADI DENDİ GÖREN DUYAN VARMIDIR BÜTÜN HOCALARIMIZI HACILARIMIZI GÖREVE DAVET EDİYORUM BU KANSIZLARIN FOYASINI ORTAYA ÇIKARTIN

prettyinpink
prettyinpink
2 yıl önce

arkadaşlar modada yunan bi medyuma gittim adı stavro kartı numarası bişeyi yok ama denk gelirseniz mutlaka ne istiyorsa verin olay biri…

sezgi
sezgi
2 yıl önce

çocukluğumdan beri bazı şeyleri farklı görüyorum, algılıyorum. bazen olacak şeyler bazen olmuş ama benim şahit olmadığım olaylar bana görünüyor. 21 yaşında bir üniversite öğrencisiyim. artık başka şeylere konsantre olamıyorum. etrafımda kim varsa ona hakkında herşeyi dökmek istiyorum. sustukça eziliyorum sanki. bazı medyumlarla yüzyüze görüştüm ama hepsi kendilerini aşağıladığımı düşündü belkide beni tehdit olarak gördüler kimbilir… istanbul üniversitesinde mühendislik öğrencisiyim emin olun bu tür işlerden para kazanmak gibi bi derdim olsa okumaya tenezzül etmezdim. buralara bakan, elimden tutacak biri varsa bana yazmasını rica ediyorum. teşekkürler.

ali eren
ali eren
2 yıl önce

herkeze selamlar. almanyadan yazıyorum. bizim ailemizde büyü büyücülük yoktur o yüzden pek anlamıyoruz. bir dedemiz var ona sorduk ama bizde bunlar yasaktır ben bilemem dedi. ama kızkardeşimin üzerinde büyü olduğu söylendi. anlamanın yolu nedir acaba? bakımmı yaptırmak gerekir? bilgili kardeşlerimden çok rica ediyorum.

HAKAN ÇAĞDAŞ
HAKAN ÇAĞDAŞ
2 yıl önce

MEDYUM EMRULLAH ABLA HARİKA BİR İNSAN YA. NORMALDE BEYLERE İŞLEM YAPMAZ AMA SAĞOLSUN BENİ KIRMADI. GEREK İNSANLIĞI OLSUN GEREKSE ABLALIĞI ÖRNEK ALINASI BİR İNSAN. ALLAH ONDAN RAZI OLSUN AİLEMİN VE BENİM ÜZERİMİZDEN NAZARI SÖKÜP ATTI. MEDYUM EMRULLAH ABLA NUMARASI 0 542 614 41 93 TÜR. BAŞKA YERDE YAZAN NUMARALARA ASLA İTİBAR ETMEYİNİZ. ABLAMIZIN HAKKINDA ATILMIŞ ÜÇ BEŞ İFTİRAYA DA İTİBAR ETMEYİNİZ. ASILSIZ İSPATSIZ KARALAMA ÇALIŞMASI YAPANLARI İLAHİ ADALETE AKTARINIZ. BARİZ KURTLAR SOFRASI OLMUŞ BU MEDYUMLUK İŞİ. ABLAMIZA HER TÜRLÜ KEFİLİM. AĞUSTOS AYINDAN BERİ ÖDEYEMEDİĞİM BORCUM İÇİN TEK KELİME ETMEDİ. KİMSE KİMSEYE BÖYLE İYİLİKLER YAPMAZ BU DEVİRDE. BORCUMU MİSLİYLE ÖDEDİM ONU ÇOK BEKLETSEMDE. MELEK RUHLU KOCA KALPLİ ANNEM BENİM.

Selin Selma
Selin Selma
2 yıl önce

canım emrullah ablam için mübarek pazar gününde tüm içtenliğimle hikayemi yazıyorum. eminim birileri ona bu güzel yorumları iletiyordur. kendisi ile tam 1 sene önce yine aralık ayında tanıştıydık. benim dileğim erkek arkadaşımı bana pişmanlıklarla geri döndürmekti. internette nefesi ve ilmi kuvvetli bir medyum arıyordum. arasıra arayıp dertleşebileceğim, sıkıntılarımı ve sırlarımı paylaşabileceğim. arayan bulurmuş misali ben de emrullah ablamı buldum. her ne kadar 2 ay önce muradıma ermiş ve sevdiğimi köpekler gibi yalvarta yalvarta kendime döndürmüş olsamda ablama uzun zamandır borçlu olduğum bu teşekkürü online hiçbir yere yazamamıştım… o benim gururumu bana yeninden kazandırdı. ablamla hikayemiz uzun sürdü ama ben bu süreçte annemden babamdan görmediğim ilgiyi şefkati ablamdan gördüm. özellikle yıldız yükseltme, nazar giderme ve koruma işlemleri anında sonuç veriyor diyebilirim. o ne zaman bana okusa ben kendime gelirim hasta yatağımdan kalkarım. şimdilerde ablam pek bir yoğun. online görüyorum ama çok geç cevap veriyor. ablam özledim seninle uzun uzun yazışmayı beni de gör arada 🙂 barbi kızın Selin <3

metin
metin
2 yıl önce

Cinselikle ilgili bazı problemlerim var, çok özel şeyler olduğu için buraya yazamıyorum ama gerçekten artık yaşamaktan bıktım. Son ayrılıdğım bayandan sonra büyük bir bunalıma girdim. şimdide onun ceremesini çekiyorum. Medyum Alexis bu konuda çok profesyonel diyorlar acaba birisi buraya numarasını yazabilir mi çok teşekkürler… yardıma çok muhtacım.

Tuğba Soylu
Tuğba Soylu
2 yıl önce

Medyum İlim denilen kişi büyük sahtekardır ve dolandırıcıdır. Önüme çıkan her medyum sitesinde senin foyanı meydana çıkaracağım adi köpek herif. Bir de insanların hatta başka medyumların üzerine iftira atıyor Kesinlikle uzak durun! zehirli sarmaşık

F. K.
F. K.
2 yıl önce

hepinize merhabalar.

12 senedir belçikada yaşıyorum. üniversiteden mezun olduktan sonra eşimin işi gereği buraya taşındık. daha sonra biz vatandaşlık aldıktan sonra aileside yanımıza geldi. asıl sorunlarda zaman başlamaya başladı. biz üniversiteden beri birbirine aşık olan bi çifttik. eşimin sperm sayısında düşüklük olmasından dolayı çocuğumuz olmadı ama bende bunu hiç sorun etmedim zaten çocuk düşüncemizde hiç olmadı. ama ailesi buraya yerleştikten sonra hem çocuğumuzun olmamasına hem eve yardımcı gelmesine hem köpeklerimize sürekli laf sokulmaya başlandı. ikimizde öğrenciliğimizden beri avrupa görmüş, okuyan, hobileri olan insanlarız. yani bu tür ilkelliklerden eşiminde rahatsız olmasını beklemiştim ama yanılmışım. eşimin ailesinin yanımıza geldiği 2017 senesinden beri eşim eskisi gibi değildi. bir süre aramızda bu soğukluk devam etti, sonra eşimin ailesinin evinde yemek yaparken kavanozların birinin dibinde üzerinde arapça yazılar olan bazı fasulyeler keşfettim. kendi ailemdede büyü yapmış yaptırmış insanlar olduğu için şüphelendim ve dikkat çekmeden kavanozun dibindeki fasulyeleri yanıma aldım. olayı anneme anlatmam üzerine annemin bir tanıdığı vasıtasıyla medyum emrullah abla’ya ulaştık. yaklaşık 7 aylık bir süreçte önce bana yapılan çingene büyüsünü bozduk. devamında eşime bazı soğutma büyüleri yaptırdık. eşimin ailesi işleme başlamamızın 9. ayında dil öğrenemediklerini bahane ederek türkiyeye kesin dönüş kararı aldı. emrullah abla’ma evliliğimi kurtardığı için ne teşekkür etsem azdır. kısacası ablam çingene büyüsü konusunda uzmandır çekinmeden işlem yaptırabilirsiniz arkadaşlar.

Suat SAYIŞTAY
Suat SAYIŞTAY
2 yıl önce

Ağustos ayında başladığımız geri döndürme işlemi 01.12.2019 tarihi ile sonuç vermiştir. Buradan Medyum Emrullah Abla’ya özellikle teşekkür etmek isterim. Allah ondan, onun melaike yüreğinden razı olsun. Dünyada ve ülkemizde böyle insanların var olduğunu bilmek çok güzel her türlü hakkım ablama feda ve helal olsun. Kendisine saygı ve hörmetle yaklaşın. Büyük ilme sahip bir abladır. Derdine inanmadığı kimseye de asla yardımcı olmaz. Eğer hatalı iseniz yaptığı bakımda görür yine yardım etmez. Kısacası onu kandıramazsınız. Bir kere kendinizi sevdirirseniz ömür boyu nefesi kuvvetli bir abla kazanmış olursunuz… Şiddetle tavsiye ederim. Medyum Emrullah Abla mızın whatsapp numarası: 0 542 614 41 93

SONGÜL
SONGÜL
2 yıl önce

ERCÜMENT HOCAYI TANIMAYANINIZ VARSA, ÇOK ŞEY KAÇIRIYORSUNUZ. TESİR, İLİM VE NET SONUÇ İÇİN KENDİSİNİ ŞİDDETLE ÖNERİRİM. TAM 3 FARKLI İŞLEM YAPTIRDIM HEPSİNDEN SONUÇ ALDIM. ALLAH ONDAN RAZI OLSUN

rotterdam
rotterdam
2 yıl önce

saçma sapan yorumlar yapıyorsunuz ya böyle şeylere nasıl inanabiliyorsunuz diyen biri olarak ben nasıl karar kıldım da bir bakım yaptırdım bilmiyorum medyum haticenin bakımından sonra bu meselelere karşı inancım deişti. bu bambaşka bir dünya. hollandadan sevgilir.

Güliz
Güliz
2 yıl önce

sorgusuz sualsiz kendi başıma bana ve aileme iyi gelecek üzerimizdeki nazarı kaldıracak bir hoca arayışına girdim. 5-6 aydır çeşitli sitelerdeki yorumları okuduktan sonra en sonunda medyum emrullah ablada karar kıldım. bana geçtiğimiz ay bir bakım yaptı gerçekten hala etkisinden kurtulamıyorum. çok etkilendim. kendisinden yıldız yükseltme ve nazar koruması hizmeti aldım. yılbaşından sonra yeniletmek istiyorum. etkisinin her geçen gün azaldığını hissediyorum, her ay yaptırmak gerekirmiş zaten kendisi de söylemişti… neyse buradan kendisini herkese öneririm.

Gulfem Yetişir
Gulfem Yetişir
2 yıl önce

Oğlum askerde intihara teşebbüs etmiş haberi geldiğinde dünyam yıkıldı hemen bulunduğu yere gittim komutanları bu çocukta bir haller var revire yatırdık defalarca hastahanelere yolladık birşey cıkmadı ama çocuk iyi değil dediler.Ben oğlumu babasız büyütüyorum bütün hayatım o duyduklarım beni çok üzdü panikletti.Sağolsun komutan bey bir hocaya götürseniz çocuk garip konuşuyor yada hiç konuşmuyor..anlamsız ağlıyor gülüyor. geceleri sıçrıyor çığlıklar atıyor dedi oğluma izin verdiler alıp eve getirdim . daha önce hiç görmediğim şeyler vardı oğlumda içim kan ağlıyordu onu öyle görünce psikiyatıra götürdüm depresyon dedi ilaç verdi çocuk daha kötü oldu . komutanın dediği gibi hoca araştırmaya karar verdim instagramda SEVAN hoca efendiye rastladım telefon açtım anlattım konuştuk çocuğunuzda musallat var gibi bakım yapacağım ona göre işlem ve muska hazırlayacağım dedi 10 gün sonra muskam geldi oğlumun boynuna taktım ilk 3 gün birşey değişmedi 1 haftadan sonra oğlum normal davranmaya sebepsiz ağlayıp gülmemeye başladı 1 ayın sonunda çok şükürallahıma oğlum normle döndü askerliğine kaldığı yerden devam etmek için birliğine teslim oldu.Musallat işlerini çözmede SEVAN hoca efendiyi herkese tavsiye ediyorum HOCAM ALLAHIN SELAMETİ ÜSTÜNÜZE OLSUN OĞLUMU KURTARDINIZ. telefon nosu budur direk kendi çıkıyor 0532 785 54 58.

funda
funda
2 yıl önce

Arkadaşlar medyum yorgo diye biriyle tanıştım yunan bir medyum korkunç bir tarot yeteneği var bilginiz olsun.

Erdinger
Erdinger
2 yıl önce

Herkese selamlar.
Uzun zamandır bazı ilişki sorunları yaşıyorum.

Buralardan medet umacak hale geldim.
Hepinizin çok iyi bildiği bir firmada yüksek pozisyonda çalışan bir mühendisim. 10 yıldır İzmir’de yaşıyorum. Maddi sorunlarım yok. Deniz gören güzel bir evde yaşıyorum. Türkiye’de yaşayan çoğu insanın çektiği sorunları çekmiyorum.

Ama ne yaparsam yapayım hayattan keyif alamıyorum.

İşimden güzel paralar kazanıyorum, sık sık yurtdışına iş için çıkıyorum. Şimdiki yeni mezunların çok isteyeceği bir işim var ama tükendim nefes alamıyorum.

Üniversiteden beri ite kaka devam ettirdiğim 8 yıllık ilişkim 2017 Kasım ayında bitti.

Kız arkadaşımın ailesi çok varlıklı insanlar. Ben her ne kadar onlara layık olmaya çalışsam da yapamadım.

Üniversiteye girdiğimden beri uyuşturucu problemi yaşıyorum. Gerek keyif verici maddeler gerek çeşit kimyasallar.

Kız arkadaşımla ilişkim bu yüzden bitti.

O zamandan beri daha da bu batağın içindeyim.

Beni liseden beri hayata bağlayan tek şey müzik. Müzikle bu maddeler el ele gider hep, bilenler bilir.

Kurtulamadım…

Son altı aydır iş yerinden başka bir arkadaşla görüşmeye başladık. Eski kız arkadaşımı belki unuturum diye görüyorum.

Ne yalan söyleyeyim geceleri hala ona sarıldığımı hayal ediyorum…

Unutamıyorum. Yaşayamıyorum. Herkese rol yapıyorum.

Maddi olarak sıkıntım yok. Kendimden ve bir kedimden başka kimseye bakmıyorum.

Bana yardım edebilecek herkese açığım.

Dört farklı psikoloğa gittim, beni dinlediklerinden bile emin değilim.

Ruhumun temizlenmeye ihtiyacı var.

Herkese teşekkür ediyorum.

Saray
Saray
2 yıl önce

Bir gönül işi için sayın Medyum Emrullah Abla’yı arkadaşımdan aldığım numaradan aradım 05426144193’ten ulaştım ve hem bakımından hem iletişim tarzındaki saygınlıktan o kadar memnun kaldım ki. 21. günün sonunda hoşlandığım kızdan haber geldi, o da bana karşı boş değilmiş….. Açılıp da rahatsız etmek istemediydim ama ablamdan cesaret aldım işin sonu da bakım da temiz gözükünce her şey düşeş oldu sağol Emrullah Abla

KOLUMAN
KOLUMAN
2 yıl önce

ALMANYADA YAŞAYAN ABİME KISMET BÜYÜSÜ YAPTIRDIK. VATANDAŞLIK DERDİ DE VARDI KARŞISINA TAM KAFASINA GÖRE BİRİ ÇIKTI İŞLEMLERDEN SONRA. ŞİMDİ CİDDİLER BAYA BİZ MEDYUM FERZANDAN KISMET AÇTIRDIK MEMNUNUZ. FERZAN HOCA TELi 05523916155

PAPATYA
PAPATYA
2 yıl önce

MEDYUM FERZAN UZUN ZAMANDIR YOKTU ÇOK ARADIK BULDUK ANNEMLE. YENİ NUMARASI: 0 (552) 391 61 55 KENDİSİ ESKİ TOPRAKTIR ÇOK ŞEY BİLİR VE ÖĞRETİR BİZ BULUR BULMAZ ABLAMIN İŞİ İÇİN MUSKA YAZDIRDIK HERGÜN ÜSTÜNDE TAŞIYO ABLAM. EN AZINDAN İÇİMİZ RAHAT.

Krupps
Krupps
2 yıl önce

aynalı medyum mudur aynalı tahir midir nedir pis şerefsiz bana para yatırtırıp vatsaptan beni engelledi haramı zıkkım olsun

Nurullah
Nurullah
2 yıl önce

Eşimi geri getirmek için ne kurşunlar döktürdüm, ne büyüler, ne muskalar denedim hepsi fasa fiso çıktı. Belki de yanlış zamandı Muhammed Hocanın dediği gibi. Kendisiyle tanıştıktan sonra her işim yoluna girdi. Allah ondan razı olsun.

MELEK
MELEK
2 yıl önce

Hollandadan selam. Melek ben. Emrullah Ablama teşekkür etmek istedim bana internete yorum yaz demişti sahte olumsuz yorumlar varmış hakkında çok üzmüşler ablamızı… Üşenmedim birçok siteye girdim bu yorumu. Ablam, Tom ile aramızdaki problemlerin neredeyse hepsi çözüldü. Çocuk yapmaya karar verdik. Şimdi isim yüzünden kavga ediyoruz nerde o eski dertler… hayatımda yepyeni bir evre başladı hepsi önce Rabbimin sonra senin kuvvetli nefesin sayesinde annem benim. Aleyküm selam Allaha emanet ol canım ablam saygılar. +905426144193 numaran değişmediyse bir selam için arayacağım.

RANA WAGNER
RANA WAGNER
2 yıl önce

BEN ALMANYA DUSSELDORFTAN YAZIYORUM. MEDYUM EMRULLAH ABLAYLA 2018İN MART AYINDA ÇIKTIĞIM EVLİLİĞİMİ KURTARMA HİKAYEM GEÇTİĞİMİZ PAZAR GÜNÜ NETİCE VERDİ. BU SÜREDE ABLAMI ÇOK YORDUM ÇOK EZA EYLEDİM. BİR GÜN OLSUN BANA SESİNİ ÇIKARMADI. ALLAH ONDAN YÜZBİNLERCE DEFA RAZI OLSUN. ONA VEDA ETMEK KADAR İÇİMİ BURAN BİR ŞEY YOK AMA ARTIK NE İÇİN MEŞGUL EDEYİM CAN ABLAMI… ARADA SIRADA BAKIM İÇİN BELKİ. HERKESE KÖTÜ GÜN DOSTU MEDYUM EMRULLAH ABLAYI ÖNERİRİM. YALNIZ GEÇEN GÜN ANLATTIĞI BİR OLAYA ÇOK SİNİRLENDİM. KADINI ARAYIP KADINDAN BEDAVAYA İŞLEM BAKIM VS. İSTİYORLARMIŞ. O ZAVALLIM DA ASLA KIYAMAZ BÖYLE İSTEKLERE. KADIN SİZİ İÇİN HAYRAT İŞLETMEK ZORUNDA MI BENCİL BENCİL GİTMEYİN KAÇ YAŞINDAKİ KADINA. WHATSAPP DIŞINDA DA SAPIK SAPIK ARAYIP RUHUNU EMMEYİN DERDİNİZ NEYSE YAZIN O SİZE ZATEN DÖNER MEDYUM EMRULLAH ABLA TEL: +905426144193

Büşra
Büşra
2 yıl önce

Buradaki tüm çaresizlerin yazdıklarını okuyup biraz buruk bir tebessüm oluştu yüzümde. Arkadaşlar, hepiniz kayıpsınız biliyosunuz di mi? Kaybolmuş insanlarsınız ve sizi kendinize getirecek birine ihtiyaç duyuyorsunuz… Şimdi bakın bu yazdığımı sakın size tepeden bakıyomuşum gibi okumayın. Siz neyseniz ben 5 ay önce oydum. Ta ki Emrullah Abla ile tanışana kadar. Kadın sadece din bilmekle yetinmemiş, psikoloji ve psikanaliz kitapları okumuş… Bi muhabbet etseniz ufuk açacak bir ablamız. Neyse herkes kendi deneyimini yazsın ben sayesinde antidepresan bıraktım. Emrullah Abla tel no: 0 542 614 41 93

mehmet yüksel
mehmet yüksel
2 yıl önce

ya şu medyum tomoga ne ayak? gerçek mi? bana baya şişirme geldi… bu aq o zaman gitsin devlet büyüklerine hizmet versin

METİN
METİN
2 yıl önce

ARKADAŞLAR MERHABA BENİM GERÇEKTEN KENDİME AİT BİR HAYATIM VAR. HOLLANDA AMSTERDAMDA YAŞIYORUM. HAYATIMDA BANA SÜREKLİ YOL GÖSTERECEK BİR MEDYUMA ÇOK İHTİYACIM VAR BENİ LÜTFEN YÖNLENDİRİN KARŞILIĞI NEYSE VERİRİM.

germiyan
germiyan
2 yıl önce

o kadar çok site gezdim ki zaten algı farkı biz gurbettekilerle ülkedekiler arasında anlaşamıyoruz. tabi ALLAH inancımız sonsuz ama medyum dediğin ayrı bi olay yani işini bilen medyumun tesiri büyük oluyor bunda bu kadar tartışılacak bir şey yok bence… neyse bikaç medyumla çalıştım aralarında ünlü muhammed falan da var çok memnun kalmadım emrullah abla baya moda bu aralar daha fazla yorum alalım? nedir bu ablamızın olayı?

koray
koray
2 yıl önce
Reply to  germiyan

kardeşim sen biraz bu işi baside alıyosun gibime geldi… yaklaşımını beğenmedim.

Candeğer
Candeğer
2 yıl önce

Emrullah Hanım /05426144193/ çingene büyüsü için iletişime geçtim işlemi uyguladı en fazla 90 gün süre vermişti 18. günün akşamında kesin sonuç aldım. Kendisine minnetimi ne yapsam ödeyemem.

ADSIZ
ADSIZ
2 yıl önce

Evimi dağıtmak için yuvam yıkılsın diye kapıma domuz yağı sürülmüş!! Bunun geri dönüşü var mıdır nasıl kaldırılabilir başına gelen varsa lütfen bana yazsın.acil!!!

Sevim A.
Sevim A.
2 yıl önce

Emrullah hocanın işlerini heryerden duydum senelerdir kulağıma etraftan geliyor çok iyi bir hoca var diye ancak ihtiyacım daha evvel olmadığı için kendisine maalesef ulaşmadım. 00905426144193 Çok pişmanım resmen hayat kalitem arttı çok yetenekli bir isim bu camiada gerçekten hakkında söylenenler hep doğru. Bulgaristandan selamlar ablam Sevim <3

Selin H.
Selin H.
2 yıl önce

Almanyada yaşıyorum. Eşimle boşandığımız 2012 senesinden beri çok büyük bir bunalımdaydım bir daha asla mutlu olamam zannediyordum ama beni o dünyadan emrullah abla çekip çıkardı. Şimdi şükürler olsun hayat bana güzel hepsi bu güzel insan sayesinde.
+905426144193 bu numaradan ulaşabilirsiniz.

Esma
Esma
2 yıl önce

Ben sizlere hiç tereddütsüz Emrullah hocayı tavsiye edeceğim—0542-614-41-93 Öncelikle asla kalp kırmayan çok iyi vicdanlı bir insan. Benim kendisinden istediklerimin içinden kötü olanları çıkartıp bana çok daha doğru ve şerefli bir yol gösterdi. Oysaki sadece aldığı paraya bakabilirdi ama beni vazgeçirdi ve önerdiği işlem sayesinde durum tahminimden de hızlı düzeldi. Birkezde buradan teşekkür ediyor, ellerinden öpüyorum kendisinin.

HALİM
HALİM
2 yıl önce

DURMADAN AŞIK OLURSANIZ BÖYLE HOCA HOCA GEZERSİNİZ EDEBİNİZLE OTURSANIZ PARANIZ CEBİNİZE KALIR

Seren
Seren
2 yıl önce

Çaresiz insanın halinden çok iyi anlayan müthiş bir hoca tavsiye edeceğim sizlere MEDYUM EMRULLAH ABLA rahatlıkla her türlü sıkıntınızı konuşabileceğiniz güvenilir çok iyi bir insandır 05426144193 Allah ablamdan bin kez razı olsun.

Doğukan
Doğukan
2 yıl önce

Ben zeytinburnunda Fatih Mutlu adında bir şarlatana 10bin tl dolandırıldım. Tezgahı çok güzel, kısmet bulucam diye paranı alıyor, paralı eskortu peşine takıyor, iki gün sonra kayboluyor. Heryerde yazıcam seni rezil!!!

Solmaz
Solmaz
2 yıl önce

Benim deneyimlediğim hocalar içinde hiç tartışmasız en iyisi Emrullah Abla: 05522413271 Özellikle aşk büyüsünde üstüne tanımam.

Aslıhan Canoğlu Kiraz
Aslıhan Canoğlu Kiraz
2 yıl önce

Düne kadar yataklarda ağlarken bugün gelinlik provasına gidiyorum. Emrullah Ablama bütün huzurumu ve mutluluğumu borçluyum. Telefon numarası: 05426144193

Handan
Handan
3 yıl önce

Ben Handan, Avusturya dan. Bana işinde ciddi ve ehil bir medyum lazım. Mesajlarınızı bekliyorum. İyi günler.

Hollandalı
Hollandalı
3 yıl önce

Selam millet Medyum Sümer diye birini duyan var mı? Varsa nasıl biri
Bilgi verebilirseniz süper olacak.

İnci
İnci
3 yıl önce

Ooo bu site iymiş ya. Artık sık sık bakarım buraya. İyi bir medyum bulursam önce bir sevgilim olacak mı diye baktıcam. Gülmeyin sakın. Napalım hayat aşksız geçmiyor. 🙂

Melek
Melek
3 yıl önce

Merhaba , ben İspanya dan Melek. Tam da böyle bir site arıyordum. Oleeyy. Güvenilir bir medyum arıyorum. Bilgilerini paylaşırsanız çok mutlu olacam. Teşekkürler.

Uğur
Uğur
3 yıl önce
Reply to  Melek

Melek hanım selam, ben Uğur, Fransa da yaşıyorum. Bir kaç ay önce ben de siz gibi arıyordum. Buradan bir arkadaş tavsiye etti. Medyum Emrullah Abla. Web sayfası falan da var. Bakabilirsiniz. Amacım hayatımla ilgili genel bilgiler almaktı. Büyük bir beklentim yada sıkıntım yoktu. Ben çok memnun kaldım. Beni bana çok iyi anlattı. Çokta tatlı bir teyze. Denemenizi tavsiye ederim. İyi günler.

1 2 3 6
557
0
Yorumları okumak için tıklayın.x
()
x